Ťažké oceľové konštrukcie

(Opravy a rekonštrukcie výrobných hál a ich častí, opravy výrobných liniek....)
Túto činnosť sme dosiaľ vykonávali hlavne pre US Steel a Intocast Hačava. Jedná sa hlavne o výmeny časí, alebo celých poškodených nosníkov výrobných hál, alebo liniek, opravy opláštenia, úpravu, alebo celkovú výrobu jednotlivých komponentov a častí. Použité boli hlavne profily hrubých prierezov či už z nereze, alebo konštrukčných ocelí a plechy veľkých hrúbok.

Ľahké kovové prístrešky a konštrukcie

klietky, prístrešky, kóje

Sú to napr. prístrešok pre parkovanie nákladných vozidiel a autobusov, menšie prístrešky či už pre podniky, alebo pre súkromné osoby, ale napríklad aj prístrešky na kontajnery komunálneho odpadu pre miestnu časť Košice – Sever, kovové schodiská a rôzne iné konštrukcie. Použité sú profily menších prierezov, rošty, kovové rohože a tenké plechy.

Ploty a zábradlia

ploty, zábradlia Rôzne druhy plotov a zábradlí vyrobených z kruhových, alebo štvorcových profilov z čiernej, alebo nerezovej ocele, ako aj veľké ploty z vlnitého plechu (Dopravný podnik mesta Košíc)

Napodobeniny kovaných konštrukcií

kované konštrukcie Kované ploty a zábradlia sú krásne, trvalé, ale veľmi drahé. Ponúkame výrobu z odlievaných komponentov, ktoré sa veľmi podobajú na kované výrobky (rozdiel rozozná len odborník) a sú výrazne lacnejšie. Ich životnosť je taká istá ako u kovaných výrobkov. Z dostupných komponentov vieme vyrobiť širokú škálu vzorov podľa želania zákazníka.

Balkónové zábradlia

ploty, zábradlia Zábradlia v panelových domoch korodujú a stávajú sa pre život nebezpečnými. Ponúkame širokú škálu balkónových zábradlí z rozličných materiálov podľa priania zákazníka.

Opláštenia výťahových šachiet

výťahové šachty - opláštenia So vstupom do Európskej Únie sa staré sklenené výťahové šachty stali nevyhovujúcimi. Ponúkame výrobu nových šachiet do bytových domov, ktoré spĺňajú všetky normy požadované EU. Na prianie zákazníka vyrobíme šachty z pozinkovaných materiálov s minimálnymi nárokmi na údržbu.

Opravy a rekonštrukcie bágrových lyžíc a ťažkej stavebnej techniky

bagrové lyžice - repasovanie Pri rekonštrukcii náradia strojov na zemné práce používame vysoko oteruvzdorné materiály (hardox 400, 500) v dostatočných hrúbkach, aby sme zabezpečili čo najdlhšiu životnosť nástroja. Zvlášť namáhané hrany opatrujeme tvrdonávarom, ktorý výrazne znižuje ich opotrebenie.

Výroba zvarencov do váhy 1500 kg a dĺžky 8m

zvárané oceľové konštrukcie Na základe výrobnej dokumentácie vyrobíme akékoľvek zvarence zo zvariteľnej ocele do váhy 1500 kg a dĺžky 8m.

Výroba šnekových dopravníkov s úpravou tvrdonávarom

Ak nám zadáte stúpanie a dĺžku šneku, vyrobíme vám nový šnek a listy opatríme tvrdonávarom pre zvýšenie oteruvzdornosti.